Minivolei Feminin Sezon 2021-2022

TURNEU FINAL, craiova 4-8.05.2022

CLASAMENT FINAL:

  1. CSS BUZAU
  2. CSV CRAIOVA
  3. CS MUSCEL C-MUSCEL
  4. LPS CETATE DEVA
  5. CNNT CRAIOVA
  6. CS DINAMO BUCURESTI
  7. LPS BRAILA
  8. ACS ALPHA SPORT TEAM SB

grupa i

CSS Buzau
CSV Craiova
CNNT Craiova
LPS Braila

grupa iI

CS Dinamo Bucuresti
LPS Cetate Deva
CS Muscel Campulung Muscel
ACS Alpha Sport Team Sibiu

LOCURILE I-IV

S1: Locul 1, Grupa I vs Locul 2, Grupa II

S2: Locul 1, Grupa II vs Locul 2, Grupa I

F1: Castigatoare S1 vs Castigatoare S2

F2: Invinsa S1 vs Invinsa S2

LOCURILE V-VIII

S3: Locul 3, Grupa I vs Locul 4, Grupa II

S4: Locul 3, Grupa II vs Locul 4, Grupa I

F3: Castigatoare S3 vs Castigatoare S4

F4: Invinsa S3 vs Invinsa S4

SEMIFINALA II 16-17.04.2022 SERIA R

ASC Juvenil NT Brasov
CSM Bucuresti
LPS Braila
CS Lifegames Bucuresti

SEMIFINALA II 16-17.04.2022 SERIA S

ACS Alpha Sport Team Sibiu
CS Soimii Lipova
ACS Super Volei 2017 Oradea
ACS Champions 2016 Sibiu

Prima echipa organizeaza turneul.
Se califica pentru Turneul Final echipa clasata pe primul loc.

Semifinala 1 26-27.03.2022 Seria K 

CSS Buzau
ACS Academia de Volei Tomis Constanta
LPS Braila
CS Medgidia

Semifinala 1 26-27.03.2022 Seria L 

CS Lifegames Bucuresti
CSM Bucuresti
ACS Lumina Wolves Bucuresti
CS Dinamo Bucuresti

Semifinala 1 26-27.03.2022 Seria M

CSV Craiova
CS Dacia Mioveni 2012
ACS Aplha Sport Team Sibiu
ACS Kids Tampa 2015 Brasov

 

Semifinala 1 26-27.03.2022 Seria N

ACS Champions 2016 Sibiu
ACS Juvenil NT Brasov
LPS Cetate Deva
CSS Tarnaveni

Semifinala 1 26-27.03.2022 Seria O

CS Soimii Lipova
CSS Targu Jiu
CSS Lugoj
CNNT Craiova

Semifinala 1 26-27.03.2022 Seria P

ACS Super Volei Oradea
CSS Targu Mures
CS Muscel Campulung Muscel
CS Victoria Nadlac

Seria A 
1 LPS Braila 
2 CS Medgidia 
3 ACS AV Tomis C-ta 
4 CS Axiopolis C-voda 

Seria B 
1 CS Lifegame Bucuresti 
2 CS Dinamo Bucuresti 
3 CSS 2 Bucuresti 
4 CSS Buzau 

Seria C
1 CSM Bucuresti
2 CTF Mihai I Bucuresti
3 ACS Lumina Wolves Sport
4 CSS Alexandria

Seria D 
1 CS Dacia Mioveni 2012 
2 CS Muscel C-Muscel 
3 ACS Extreme Pitesti 
4 CSS Tg. Jiu 
5 LPS Viitorul Pitesti 

Seria E
1 CSV Craiova 
2 CNNT Craiova 
3 CSS Lugoj 
4 CSS Bega Timisoara
5 CSS Caransebes

Seria F
1 ACS Kids Tampa 2015 BV
2 ASC Bravol Brasov
3 ASC Juvenil NT Brasov

Seria G 
1 ACS Alpha Sport Team SB 
2 CSS Sibiu 
3 ACS Champions 2016 SB 
4 ACS Atomic Blaj 
5 LPS Cetate Deva

Seria H 
1 CSS Tg. Mures 
2 CS Torpi MS Tg. Mures 
3 AV Cristina Pirv 11 
4 CSS Tirnaveni 

Seria J
1 ACS Super Volei Oradea
2 CS Victoria Nadlac
3 CS Soimii Lipova
4 CSS 2 Baia Mare