Faza I: Locurile I-VIII
25.03.2023 – Meciul 1
POF1: CSM Volei Alba Blaj – FC Arges
3-0 (25-14; 25-19; 25-13)
POF2: CSM Targoviste – CSM Bucuresti
3-0 (25-16; 25-11; 25-19)
POF3: CSM Lugoj – CSO Voluntari 2005
3-0 (25-17; 25-21; 25-22)
POF4: CS Rapid București – CS Dinamo București
3-0 (25-19; 29-27; 25-22)
29.03.2023 – Meciul 2
POF1: FC Arges – CSM Volei Alba Blaj
0-3 (22-25; 17-25; 19-25)
POF2: CSM Bucuresti – CSM Targoviste
1-3 (15-25; 23-25; 25-15; 15-25)
POF3: CSO Voluntari 2005 – CSM Lugoj
3-1 (23-25; 25-23; 25-19; 25-23)
POF4: CS Dinamo București – CS Rapid București
1-3 (19-25; 25-14; 31-33; 23-25)
1.04.2023 – Meciul 3
POF1: CSM Volei Alba Blaj – FC Arges
–
POF2: CSM Targoviste – CSM Bucuresti
–
POF3: CSM Lugoj – CSO Voluntari 2005
3-0 (25-14; 25-21; 25-22)
POF4: CS Rapid București – CS Dinamo București
–
Faza a II-a:
8.04.2023 – Meciul 1
Locurile I-IV:
POF5: CSM Volei Alba Blaj – CS Rapid București 3-0 (25-16; 25-14; 25-11)
POF6: CSM Targoviste – CSM Lugoj 2-3 (25-14; 24-26; 22-25; 25-15; 13-15)
Locurile V-VIII:
POF7: CS Dinamo București – FC Arges 3-0 (25-16; 25-11; 25-20)
POF8: CSO Voluntari 2005 – CSM Bucuresti 3-1 (19-25; 25-18; 25-23; 26-24)
19.04.2023 – Meciul 2
Locurile I-IV:
POF5: CS Rapid București – CSM Volei Alba Blaj 1-3 (20-25; 24-26; 25-22; 19-25)
POF6: CSM Lugoj – CSM Targoviste 0-3 (23-25; 18-25; 17-25)
Locurile I-IV:
POF7: FC Arges – CS Dinamo București 0-3 (19-25; 22-25; 16-25)
POF8: CSM Bucuresti – CSO Voluntari 2005 3-0 (25-19; 25-19; 28-26)
22.04.2023 – Meciul 3
Locurile I-IV:
POF5: CSM Volei Alba Blaj – CS Rapid București –
POF6: CSM Targoviste – CSM Lugoj 3-1 (25-17; 25-23; 16-25; 25-15)
Locurile V-VIII:
POF7: CS Dinamo București – FC Arges –
POF8: CSO Voluntari 2005 – CSM Bucuresti 3-0 (25-17; 25-20; 25-22)
Faza a III-a:
29/30.04.2023
3/4.05.2023
7.05.2023
Locurile I-II (7.05.2023 – Meciul 5):
POF9: CSM Volei Alba Blaj – CSM Targoviste
Locurile III-IV (7.05.2023 – Meciul 5):
POF10: CSM Lugoj – CS Rapid București
Locurile V-VI (7.05.2023 – Meciul 3):
POF11: CS Dinamo București – CSO Voluntari 2005
Locurile VII-VIII (7.05.2023 – Meciul 3):
POF12: CSM Bucuresti – FC Arges
Faza I: Locurile IX-XII
8/9.04.2023 – Meciurile 1+2
POT1: SCMU Craiova
POT2: CSM Stiinta Bacau – CS U NTT Data Cluj 3-1 (23-25; 25-22; 25-20; 25-16)
POT2: CSM Stiinta Bacau – CS U NTT Data Cluj 3-0 (25-19; 27-25; 25-19)
22/23.04.2023 – Meciurile 3+4
POT1: SCMU Craiova
POT2: CS U NTT Data Cluj – CSM Stiinta Bacau 0-3 (15-25; 23-25; 20-25)
POT2: CS U NTT Data Cluj – CSM Stiinta Bacau –
26.04.2023 – Meciul 5
POT1: SCMU Craiova
POT2: CSM Stiinta Bacau – CS U NTT Data Cluj –
Faza a II-a:
29.04.2023 – Meciul 1
Locurile IX-X:
POT3: SCMU Craiova – CSM Stiinta Bacau 3-1
Locurile XI-XII:
POT4: CS U NTT Data Cluj
3.05.2023 – Meciul 2
Locurile IX-X:
POT3: CSM Stiinta Bacau – SCMU Craiova 1-3
Locurile XI-XII:
POT4: CS U NTT Data Cluj
7.05.2023 – Meciul 3
Locurile IX-X:
POT3: SCMU Craiova – CSM Stiinta Bacau 0-0
Locurile XI-XII:
POT4: CS U NTT Data Cluj