Juniori Feminin Sezon 2022-2023

FAZA II

ELITA

SERIA A
1.CSU MEDICINA CNUE TG. MURES
2.ACS PENICILINA IASI
3.CSM CSS 1 CONSTANTA
4.CSS TULCEA
5.CSM BUCURESTI
6.CTF MIHAI I BUCURESTI

SERIA B
1.CSS FOCSANI
2.CSS BACAU
3.CS MEDGIDIA
4.CS LAGUNA CONSTANTA
5.CS DINAMO BUCURESTI
6.LPS M. ELIADE BUCURESTI

SERIA C
1.CSS TARGOVISTE
2.LPS VIITORUL PITESTI
3.CSS BEGA TIMISOARA
4.LPS BIHORUL ORADEA
5.LPS CLUJ NAPOCA
6.CSS 2 BAIA MARE

SERIA D
1.CNNT CRAIOVA
2.CSS SIBIU
3.CS VIITORUL BORS
4.CSS LUGOJ
5.CSS SIGHETU MARMATIEI
6.ACS SILVANIA SPORT

PERSPECTIVA

SERIA A
1.CSS TG. MURES
2.HV JUNIOR IASI
3.CS NAVODARI
4.-
5.CSS 5 BUCURESTI
6.ACS EX-4 VOLEI BUCURESTI

SERIA B
1.ASC JUVENIL NT BRASOV
2.CSS TOPLITA
3.CS TOP VOLEI 05 CONSTANTA
4.CNMV PLOIESTI
5.CSS 2 CAN&POWER BUCURESTI
6.-

SERIA C
1.ASC BRAVOL BRASOV
2.CNMB RAMNICU VALCEA
3.CS PROVOLEI ARAD
4.CSS CARANSEBES
5.CSS BLAJ
6.CS OCNA MURES

FAZA I

SERIA A
1.CSS BACAU
2.ASC JUVENIL N.T. BRASOV
3.ACS H.V. JUNIOR IASI
4.ACS Penicilina Iasi
5.CSS TG. MURES
6.CSS TOPLITA
7.CSU MEDICINA CNUE TG.MURES
8.CSS Focsani

SERIA B
1.CSM CSS 1 CONSTANTA
2.CS TOP VOLEI 05 CONSTANTA
3.CS NAVODARI
4.CSS TULCEA
5.CS MEDGIDIA
6.CS LAGUNA CONSTANTA

SERIA C
1.ACS EX-4 VOLEI BUCURESTI
2.CSM BUCURESTI
3.CS DINAMO BUCURESTI
4.CSS 2 CAN & POWER BUCURESTI
5.CSS 5 BUCURESTI
6.CTF MIHAI I BUCURESTI
7.LPS M. ELIADE BUCURESTI

SERIA D
1.LPS VIITORUL PITESTI
2.CSS TARGOVISTE
3.CNNT CRAIOVA
4.CNMV PLOIESTI
5.ASC Bravol Brasov
6.CNMB RM. VALCEA
7.CSS SIBIU

SERIA E
1.CSS BEGA TIMISOARA
2.CSS LUGOJ
3.LPS BIHORUL ORADEA
4.CS VIITORUL BORS
5.CS PRO VOLEI ARAD
6.CSS CARANSEBES

SERIA F
1.CSS SIGHETU MARMATIEI
2.CSS 2 BAIA MARE
3.CSS BLAJ
4.LPS CLUJ-NAPOCA
5.CSS A. IANCU STEI
6.ACS SILVANIA SPORT
7.CS OCNA MURES

Juniori Feminin Sezon 2021-2022

TURNEU FINAL, Timisoara 16-20.05.2022

CS Dinamo Bucuresti
CS Dacia Mioveni 2012
CSM Bucuresti
CTF Mihai I Bucuresti
CSS Lugoj
CSS Bega Timisoara

SEMIFINALA 27-29.04.2022 SERIA H

CS Medgidia
CS Dinamo Bucuresti
CSS 1 Constanta
LPS Piatra Neamt

SEMIFINALA 27-29.04.2022 SERIA J

CSS Bacau
CS Dacia Mioveni 2012
CSS 2 Bucuresti
CSS Tulcea

 

SEMIFINALA 27-29.04.2022 SERIA K

CSS Focsani
CSM Bucuresti
LPS M. Eliade Bucuresti
ACS Penicilina Iasi

SEMIFINALA 27-29.04.2022 SERIA L

CSS Sibiu
CTF Mihai I Bucuresti
LPS Viitorul Pitesti
CSS 2 Baia Mare

SEMIFINALA 27-29.04.2022 SERIA M

LPS Cluj Napoca
CSS Lugoj
CSU Medicina Tg. Mures
CSS Caransebes

SEMIFINALA 27-29.04.2022 SERIA N

CSS Bega Timisoara
CNNT Craiova
CSS Sighetu Marmatiei
ASC Juvenil NT Brasov

Prima echipa organizeaza turneul.
Se califica pentru Turneul Final echipa clasata pe primul loc.

SERIA A
1. CSS BACAU
2. LPS PIATRA NEAMT
3. ACS PENICILINA IASI
4. CSS FOCSANI
5. ASC BRAVOL BRASOV
6. CSM RM. SARAT

SERIA B
1.CS DINAMO BUCURESTI
2.ACS EX-4 VOLEI BUC.
3.CS DACIA MIOVENI 2012
4.CSS 6 BUCURESTI
5.ASC JUVENIL N.T. BRASOV
6.CNMV PLOIESTI

SERIA C
1.CSM BUCURESTI
2.CSS 5 BUCURESTI
3. CSM PLOIESTI
4. CSS 1 CONSTANTA
5. CS LAGUNA BPH C-TA
6. LPS M. ELIADE BUCURESTI

SERIA D
1.CTF MIHAI I BUCURESTI
2.CSS TULCEA
3.CS MEDGIDIA
4.CSS 2 BUCURESTI
5. FLAMINGO TOP VOLEI 05 C-TA
6.

SERIA E
1.CSS BEGA TIMISOARA
2.CSS LUGOJ
3 CSS A. IANCU STEI
4. CSS CARANSEBES
5. CS PRO VOLEI ARAD
6. LPS BIHORUL ORADEA

SERIA F
1.CSU MEDICINA CNUE TG.MURES
2.CSS BLAJ
3. CNNT CRAIOVA
4. CSS SIBIU
5.CNMB RM. VALCEA
6.LPS VIITORUL PITESTI


SERIA G
1.LPS CLUJ-NAPOCA
2.
3.ACS SILVANIA SPORT
4.CSS 2 BAIA MARE
5.CSS SIGHETu MARMATIEI
6.