Minivolei Masculin Sezon 2022-2023

Seria A
1 CSS BOTOSANI
2 CSS BACĂU
3 LPS PIATRA NEAMT
4 LPS CSS SUCEAVA

Seria B
1 CSM Bucuresti A
2 CSM Bucuresti B
3 ACS LUMINA WOLVES SPORT BUCURESTI
4 CTF Mihai I Bucuresti
5 ACS SCOALA 39 BUCURESTI

Seria C
1 CSS DREAM TEAM TULCEA
2 CSS BUZAU
3 –
4 CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL

Seria D
1 LPS BISTRITA
2 CSS BEGA TIMISOARA
3 LPS BIHORUL ORADEA
4 CSS BLAJ

Seria E
1 CSS ZALAU
2 ACS ACADEMIA VOLEI 1 MARIUS LAZĂR ZALAU
3 CSS 2 BAIA MARE
4 CSS LAPI DEJ

MINIVOLEI Masculin Sezon 2021-2022

TURNEU FINAL, Bucuresti 4-8.05.2022

Clasament final:

  1. CSM BUCURESTI A
  2. CSS N. GANE FALTICENI
  3. CTF MIHAI I BUCURESTI
  4. CSS TULCEA
  5. CSS BACAU
  6. CSS ZALAU
  7. AV LAZAR MARIUS ZALAU
  8. CSS BEGA TIMISOARA

grupa i

CSM Bucuresti A
CSS Nicu Gane Falticeni
CSS Bacau
CSS Zalau

grupa iI

CSS Tulcea
Academia de Volei Lazar Marius Zalau
CTF Mihai I Bucuresti
CSS Bega Timisoara

LOCURILE I-IV

S1: Locul 1, Grupa I vs Locul 2, Grupa II

S2: Locul 1, Grupa II vs Locul 2, Grupa I

F1: Castigatoare S1 vs Castigatoare S2

F2: Invinsa S1 vs Invinsa S2

LOCURILE V-VIII

S3: Locul 3, Grupa I vs Locul 4, Grupa II

S4: Locul 3, Grupa II vs Locul 4, Grupa I

F3: Castigatoare S3 vs Castigatoare S4

F4: Invinsa S3 vs Invinsa S4

SEMIFINALA II 16-17.04.2022 SERIA K

CSS LAPI Dej
CSS Bega Timisoara
ACS Lumina Wolves Bucuresti
CSS Bacau

SEMIFINALA II 16-17.04.2022 SERIA L

CSS Zalau
CTF Mihai I Bucuresti
LPS Piatra Neamt
CSS 2 Baia Mare

Prima echipa organizeaza turneul.
Se califica pentru Turneul Final echipele clasate pe primele 2 locuri.

Semifinala I 26-27.03.2022 Seria F

CSM Bucuresti B
CSM Bucuresti A
CSS Zalau
CSS LAPI Dej

Semifinala I 26-27.03.2022 Seria G

CSS Tulcea
LPS Piatra Neamt
CSS Buzau
ACS Lumina Wolves Bucuresti

Semifinala I 26-27.03.2022 Seria H

CSS Dinicu Golescu Campulung Muscel
CSS Bacau
CTF Mihai I Bucuresti
CSS Nicu Gane Falticeni

Semifinala I 26-27.03.2022 Seria j

Academia de Volei Lazar Marius Zalau
CSS Bega Timisoara
CSS 2 Baia Mare
LPS Bihorul Oradea

Seria A 
1 CSS Bacau 
2 CSS N. Gane Falticeni 
3 LPS P. Neamt 

Seria B 
1 CSS Buzau 
2 CSS Tulcea 
3 CSS D. Golescu C-lug 

Seria C
1 CSM Bucuresti A
2 CSM Bucuresti B
3 CTF Mihai I Bucuresti
4  ACS Lumina Wolves Buc.

Seria D 
1 CSS Bega Timisoara 
2 LPS Bihorul Oradea 
3 CSS Caransebes 

Seria E
1 CSS Zalau
2 CSS 2 Baia Mare
3 CSS LAPI Dej
4 AV Lazar Marius Zalau