Seria A
1 ACS KINDER SUCEAVA
2 ACS SKYLINE IASI 1
3 LPS SUCEAVA
4 ACS SKYLINE IASI 2
Seria B
1 CSS BACAU
2 CSS BOTOSANI
3 LPS PIATRA NEAMT
4 ACS HV JUNIOR IASI
Seria C
1 CSS BUZAU
2 ACS ACADEMIKA FOCSANI
3 CSM FOCSANI 2007
4 LPS BRAILA
Seria D
1 CSM CONSTANTA
2 CS AXIOPOLIS CERNAVODA
3 CS MEDGIDIA
4 ACS FLAMINGO VOLLEYBALL CLUB
Seria E
1 ACS LIFEGAMES BUCURESTI A
2 CS DINAMO BUCURESTI A
3 CS LUMINA WOLVES PALADY
4 ACS LIFEGAMES BUCURESTI B
Seria F
1 CSM BUCURESTI A
2 CSO VOLUNTARI 2005
3 CSM BUCURESTI B
4 CS LUMINA WOLVES COLENTINA
Seria G
1 ACS ACADEMIC BUCURESTI B
2 ACS ACADEMIC-CONSTRUCTORUL
3 CSS 5 A BUCURESTI
4 ACS ACADEMIC BUCURESTI A
5 CSS 5 B BUCURESTI
Seria H
1 CSS 2 BUCURESTI
2 LPS M. ELIADE BUCURESTI
3 CS CHITILA
4 CTF MIHAI I BUCURESTI
Seria J
1 ACS EXTREM PITESTI
2 LPS VIITORUL PITESTI 1
3 LPS VIITORUL PITESTI 2
4 CS MUSCEL CAMPULUNG
5 FC ARGEȘ
Seria K
1 ACS EX-4 VOLEI BUCURESTI
2 CSM TARGOVISTE
3 CS DACIA MIOVENI 2012
4 CS DINAMO BUCUREȘTI B
Seria L
1 ASC BRAVOL BRASOV A
2 CSM CORONA BRASOV
3 ASC BRAVOL BRASOV B
4 ACS KIDS TAMPA 2015 BRASOV
Seria M
1 ASC JUVENIL NT BRASOV A
2 ASC JUVENIL NT BRASOV B
3 ACS CHAPIONS SIBIU B
4 ACS CHAMPIONS SIBIU A
Seria N
1 CSV CRAIOVA 1
2 CNNT CRAIOVA
3 CSS ALEXANDRIA
4 CSV CRAIOVA 2
5 CSS SLATINA
Seria O
1 CSS BEGA TIMISOARA 1
2 LPS CETATE DEVA
3 CSS LUGOJ
4 CSS BEGA TIMISOARA 2
5 CSM LUGOJ
Seria P
1 ACS SUPER VOLEI 2017 ORADEA
2 CSS A. IANCU STEI
3 CS PROVOLEI ARAD
4 CS SOIMII LIPOVA
Seria Q
1 ACS ATOMIC BLAJ RED
2 CS OCNA MURES I
3 ACS ATOMIC BLAJ BLACK
5 ACS ATOMIC BLAJ BLUE
Seria R
1 CSU MEDICINA CNUE TG. MURES
2 CSS TG. MURES
3 CSS TARNAVENI
4 CSS SIBIU
Seria S
1 LPS CLUJ NAPOCA
2 CSS TURDA
3 ACS ACAD. VOLEI PIRV 11 PINK
4 ACS ACAD. VOLEI PIRV 11 BLUE
5 CS VICTORIA NADLAC
Seria T
1 CSS SIGHETU MARMATIEI 1
2 CSS 2 BAIA MARE
3 CSM POWERVOLLEY BAIA MARE
4 CSS SIGHETU MARMATIEI 2
5 CS MARTA BAIA MARE
Seria U
1 ACS TOTAL SPORT ALBA IULIA 1
2 ACS TOTAL SPORT ALBA IULIA 2
3 CSS BLAJ A
4 CSS BLAJ B
SERIA A
1.LPS BRAILA
2.CSV CRAIOVA
3.ACS CHAMPIONS SIBIU 2016
4.CS VICTORIA NADLAC
SERIA B
1.CS DINAMO BUCURESTI
2.CSM BUCURESTI
3.ACS SUPER VOLEI 2017 ORADEA
4.ACS SKYLINE IASI
LOCURILE I-IV
S1: CSV CRAIOVA vs ACS SUPER VOLEI 2017 ORADEA
S2: CS DINAMO BUCURESTI vs CS VICTORIA NADLAC
F1: CSV CRAIOVA vs CS DINAMO BUCURESTI
F2: ACS SUPER VOLEI 2017 ORADEA vs CS VICTORIA NADLAC
LOCURILE V-VIII
S3: ACS CHAMPIONS SIBIU 2016 vs ACS SKYLINE IASI
S4: CSM BUCURESTI vs LPS BRAILA
F3: ACS CHAMPIONS SIBIU 2016 vs CSM BUCURESTI
F4: ACS SKYLINE IASI vs LPS BRAILA
Prima echipa din fiecare grupa organizeaza turneul.
Seria G
1 ACS EXTREME PITESTI
2 CSS LUGOJ
3 ACS LIFEGAMES BUCURESTI
4 CS VICTORIA NADLAC
Seria H
1 ACS SHYLINE IASI
2 ACS KIDS TAMPA 2015 BRASOV
3 ASC JUVENIL NT BRASOV
4 CSM FOCSANI 2007
Prima echipa din fiecare grupa organizeaza turneul.
Seria A
1 LPS BRAILA
2 ACS SKYLINE IASI
3 ACS KINDER SUCEAVA
4 CSM FOCSANI 2007
Seria B
1 CS CHITILA
2 CS DINAMO BUCURESTI
3 CSM CONSTANTA
4 ACS LIFEGAMES BUCURESTI
Seria C
1 CSV CRAIOVA 2
2 ACS EXTREME PITESTI
3 CS DACIA MIOVENI 2012
4 ACS KIDS TAMPA BRASOV
Seria D
1 ASC JUVENIL NT BRASOV
2 CSV CRAIOVA 1
3 CSM BUCURESTI
4 CS MEDGIDIA
Seria E
1 ACS CHAMPIONS 2016 SIBIU
2 CSS LUGOJ
3 ACS ATOMIC BLAJ
4 CSS BLAJ
Seria F
1 ACS SUPER VOLEI 2017 ORADEA
2 CSS 2 BAIA MARE
3 CS VICTORIA NADLAC
4 LPS CETATE DEVA
Seria A
1 CSS BOTOSANI
2 ACS SKYLINE IASI
3 LPS SUCEAVA
4 ACS KINDER SUCEAVA
Seria B
1 CSS BUZAU
2 LPS PIATRA NEAMT
3 CSS BACAU
4 CSM FOCSANI 2007
5 LPS BRAILA
Seria C
1 ASC JUVENIL BRASOV
2 ACS KIDS TAMPA 2015 BRASOV
3 ACS BRAVOL BRASOV B
4 ACS BRAVOL BRASOV A
5 CSU MEDICINA TG. MURES
Seria D
1 ACS LIFEGAMES BUCURESTI
2 CS DINAMO BUCURESTI
3 CS LUMINA WOLVES BUCURESTI
4 CS ACADEMIC BUCURESTI
Seria E
1 CSM BUCURESTI
2 CTF MIHAI I BUCURESTI
3 CS CHITILA
4 CSS 5 BUCURESTI
5 CSS ALEXANDRIA
Seria F
1 ACS FLAMINGO VOLLEYBALL CONSTANTA
2 CS MEDGIDIA
3 –
4 CSM CONSTANTA
Seria G
1 CSV CRAIOVA 1
2 CSV CRAIOVA 2
3 CSS TG. JIU
4 CSS SLATINA
Seria H
1 ACS EXTREM PITESTI
2 LPS VIITORUL PITESTI 1
3 LPS VIITORUL PITESTI 2
4 CS MUSCEL CAMPULUNG
5 CS DACIA MIOVENI 2012
Seria J
1 ACS ATOMIC BLAJ RED
2 ACS ATOMIC BLAJ BLACK
3 CSS TARNAVENI
4 CSS BLAJ
5 ACS SPORT TOTAL ALBA IULIA
Seria K
1 CSS AVRAM IANCU STEI
2 CS SOIMII LIPOVA
3 CS VICTORIA NADLAC
4 CSS BEGA TIMISOARA
5 LPS CETATE DEVA
Seria L
1 ACS SUPERVOLEI 2017 ORADEA
2 CS ACADEMIA DE VOLEI PÂRV 11
3 CSS LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA
4 CSS 2 BAIA MARE
Seria M
1 ACS CHAMPIONS 2016 SIBIU A
2 ACS CHAMPIONS 2016 SIBIU B
3 CSS LUGOJ
4 CS OCNA MUREȘ
CSS Buzau
CSV Craiova
CNNT Craiova
LPS Braila
CS Dinamo Bucuresti
LPS Cetate Deva
CS Muscel Campulung Muscel
ACS Alpha Sport Team Sibiu
LOCURILE I-IV
S1: Locul 1, Grupa I vs Locul 2, Grupa II
S2: Locul 1, Grupa II vs Locul 2, Grupa I
F1: Castigatoare S1 vs Castigatoare S2
F2: Invinsa S1 vs Invinsa S2
LOCURILE V-VIII
S3: Locul 3, Grupa I vs Locul 4, Grupa II
S4: Locul 3, Grupa II vs Locul 4, Grupa I
F3: Castigatoare S3 vs Castigatoare S4
F4: Invinsa S3 vs Invinsa S4
SEMIFINALA II 16-17.04.2022 SERIA R
ASC Juvenil NT Brasov
CSM Bucuresti
LPS Braila
CS Lifegames Bucuresti
SEMIFINALA II 16-17.04.2022 SERIA S
ACS Alpha Sport Team Sibiu
CS Soimii Lipova
ACS Super Volei 2017 Oradea
ACS Champions 2016 Sibiu
Prima echipa organizeaza turneul.
Se califica pentru Turneul Final echipa clasata pe primul loc.
Seria A
1 LPS Braila
2 CS Medgidia
3 ACS AV Tomis C-ta
4 CS Axiopolis C-voda
Seria B
1 CS Lifegame Bucuresti
2 CS Dinamo Bucuresti
3 CSS 2 Bucuresti
4 CSS Buzau
Seria C
1 CSM Bucuresti
2 CTF Mihai I Bucuresti
3 ACS Lumina Wolves Sport
4 CSS Alexandria
Seria D
1 CS Dacia Mioveni 2012
2 CS Muscel C-Muscel
3 ACS Extreme Pitesti
4 CSS Tg. Jiu
5 LPS Viitorul Pitesti
Seria E
1 CSV Craiova
2 CNNT Craiova
3 CSS Lugoj
4 CSS Bega Timisoara
5 CSS Caransebes
Seria F
1 ACS Kids Tampa 2015 BV
2 ASC Bravol Brasov
3 ASC Juvenil NT Brasov
Seria G
1 ACS Alpha Sport Team SB
2 CSS Sibiu
3 ACS Champions 2016 SB
4 ACS Atomic Blaj
5 LPS Cetate Deva
Seria H
1 CSS Tg. Mures
2 CS Torpi MS Tg. Mures
3 AV Cristina Pirv 11
4 CSS Tirnaveni
Seria J
1 ACS Super Volei Oradea
2 CS Victoria Nadlac
3 CS Soimii Lipova
4 CSS 2 Baia Mare