Seria A
1 LPS CSS SUCEAVA
2 CSS BACAU
3 CSS BUZAU
4 CSS BOTOSANI
Seria B
1 ACS EX-4 VOLEI BUCURESTI
2 CSM BUCURESTI B
3 CSM BUCURESTI A
4 CSA-CSS STEAUA BUCURESTI
5 CTF MIHAI I BUCURESTI
Seria C
1 CSM PLOIESTI
2 CSS CS ARCADA GALATI
3 CSM CONSTANTA
4 CSS DREAM TEAM TULCEA
Seria D
1 CS OCNA MURES I
2 CSS D. GOLESCU CPL-Muscel
3 CSM CORONA BRASOV
4 CS OCNA MURES II
Seria E
1 LPS BIHORUL ORADEA
2 CSS BEGA TIMISOARA
3 CSS BLAJ
4 CSU UV TIMISOARA
Seria F
1 CSS ZALAU
2 ACS ACADEMIA VOLEI 1 MARIUS LAZĂR ZALAU
3 LPS BISTRITA
4 CS STIINTA BAIA MARE
Seria G
1 CSS LAPI DEJ
2 CS UNIREA DEJ
3 CS U CLUJ
SERIA A
1.CTF MIHAI I BUCURESTI
2.CSS BLAJ
3.ACS SCOALA 39 BUCURESTI
4.CSS BOTOSANI
SERIA B
1.CSS DREAM TEAM TULCEA
2.ACAD. DE VOLEI LAZAR MARIUS ZALAU
3.CSS BACAU
4.CSS LAPI DEJ
LOCURILE I-IV
S1: CTF MIHAI I BUCURESTI vs CSS DREAM TEAM TULCEA
S2: CSS BACAU vs ACS SCOALA 39 BUCURESTI
F1: CSS DREAM TEAM TULCEA vs CSS BACAU
F2: CTF MIHAI I BUCURESTI vs ACS SCOALA 39 BUCURESTI
LOCURILE V-VIII
S3: CSS BLAJ vs ACAD. DE VOLEI MARIUS LAZAR ZALAU
S4: CSS LAPI DEJ vs CSS BOTOSANI
F3: CSS BLAJ vs CSS BOTOSANI
F4: ACAD. DE VOLEI LAZAR MARIUS ZALAU vs CSS LAPI DEJ
Prima echipa din fiecare grupa organizeaza turneul.
Seria E
1 ACS SCOALA 39 BUCURESTI
2 CSM BUCURESTI
3 CSS BACAU
4 CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
Seria F
1 CSS LAPI DEJ
2 CSS 2 BAIA MARE
3 LPS BIHORUL ORADEA
4 CSS BOTOSANI
Prima echipa din fiecare grupa organizeaza turneul.
Seria A
1 CSS BACĂU
2 CSS BUZĂU
3 CTF MIHAI I BUCURESTI
4 CSS BOTOSANI
Seria B
1 CSM BUCURESTI
2 CSS DREAM TEAM TULCEA
3 CS SCOALA 39 BUCURESTI
4 LPS CSS SUCEAVA
Seria C
1 CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
2 LPS BISTRITA
3 CSS BLAJ
4 CSS LAPI DEJ
Seria D
1 ACS ACADEMIA VOLEI MARIUS LAZĂR ZALAU
2 CSS 2 BAIA MARE
3 LPS BIHORUL ORADEA
4 CSS BEGA TIMISOARA
Seria A
1 CSS BOTOSANI
2 CSS BACĂU
3 LPS PIATRA NEAMT
4 LPS CSS SUCEAVA
Seria B
1 CSM Bucuresti A
2 CSM Bucuresti B
3 ACS LUMINA WOLVES SPORT BUCURESTI
4 CTF Mihai I Bucuresti
5 ACS SCOALA 39 BUCURESTI
Seria C
1 CSS DREAM TEAM TULCEA
2 CSS BUZAU
3 –
4 CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
Seria D
1 LPS BISTRITA
2 CSS BEGA TIMISOARA
3 LPS BIHORUL ORADEA
4 CSS BLAJ
Seria E
1 CSS ZALAU
2 ACS ACADEMIA VOLEI 1 MARIUS LAZĂR ZALAU
3 CSS 2 BAIA MARE
4 CSS LAPI DEJ
CSM Bucuresti A
CSS Nicu Gane Falticeni
CSS Bacau
CSS Zalau
CSS Tulcea
Academia de Volei Lazar Marius Zalau
CTF Mihai I Bucuresti
CSS Bega Timisoara
LOCURILE I-IV
S1: Locul 1, Grupa I vs Locul 2, Grupa II
S2: Locul 1, Grupa II vs Locul 2, Grupa I
F1: Castigatoare S1 vs Castigatoare S2
F2: Invinsa S1 vs Invinsa S2
LOCURILE V-VIII
S3: Locul 3, Grupa I vs Locul 4, Grupa II
S4: Locul 3, Grupa II vs Locul 4, Grupa I
F3: Castigatoare S3 vs Castigatoare S4
F4: Invinsa S3 vs Invinsa S4
SEMIFINALA II 16-17.04.2022 SERIA K
CSS LAPI Dej
CSS Bega Timisoara
ACS Lumina Wolves Bucuresti
CSS Bacau
SEMIFINALA II 16-17.04.2022 SERIA L
CSS Zalau
CTF Mihai I Bucuresti
LPS Piatra Neamt
CSS 2 Baia Mare
Prima echipa organizeaza turneul.
Se califica pentru Turneul Final echipele clasate pe primele 2 locuri.
Seria A
1 CSS Bacau
2 CSS N. Gane Falticeni
3 LPS P. Neamt
Seria B
1 CSS Buzau
2 CSS Tulcea
3 CSS D. Golescu C-lug
Seria C
1 CSM Bucuresti A
2 CSM Bucuresti B
3 CTF Mihai I Bucuresti
4 ACS Lumina Wolves Buc.
Seria D
1 CSS Bega Timisoara
2 LPS Bihorul Oradea
3 CSS Caransebes
Seria E
1 CSS Zalau
2 CSS 2 Baia Mare
3 CSS LAPI Dej
4 AV Lazar Marius Zalau